Výroba odznakov

Odznaky na každú príležitosť

Odznaky sú dokonalým marketingovým nástrojom. Majú nekonečné možnosti využitia. Môžete ich umiestniť kdekoľvek, či už na batohy, tašky, čiapky, tričká, bundy, dokonca i na obuv a pod.

Už desiatky rokov nachádzajú odznaky využitie takmer vo všetkých odvetviach.  Jednoduchým, elegantným, ale zároveň veľmi účinným spôsobom sú odznaky schopné oboznámiť ostatných s Vašou víziou, názorom a dostať Vás tak do povedomia.

odznak spendlik white 1.png

Odznaky

25mm, 37mm, 44mm, 56mm
Odznaky sú v dnešnej dobe veľmi využívané nielen ako originálny dizajnový doplnok a suvenír, ale hlavne ako reklamný predmet. Ide o tradičný a najviac predávaný výrobok z nášho sortimentu.

odznak magnetka white 1.png

Magnetky

25mm, 37mm, 44mm, 56mm
V posledných rokoch sa stali magnety na chladničku či iné spotrebiče doslova hitom. Ak chcete, aby Vás mali ľudia denne na očiach, zvoľte si tento produkt, ktorý ponúkame vo všetkých nami vyrábaných veľkostiach.

odznak klucenka white.png

Kľúčenky

25mm, 37mm
Kľúčenky vyrábame len vo veľkosti 25mm a 37mm, ktoré sú vďaka svojej veľkosti ideálne pre zavesenie na kľúče. Kľúčenky majú zadný diel v plastovom prevedení. Vďaka svojej nízkej hmotnosti sú veľmi obľúbeným produktom.

odznak magnetka white 1.png

Zrkadielka

56mm
Zrkadielka sa nestratia v kabelke žiadnej ženy. Prakticky fungujú ako reklamný predmet, ktorý si objednávajú kozmetické salóny či kaderníctva ako luxusný darček pre svoje zákazníčky. So štýlovou potlačou očaríte všetkých.

odznak pin white.png

Odznaky Pin

25mm, 37mm, 44mm
Odznaky s pin-om sú akousi alternatívou pre klasické odznaky so zatváracím špendlíkom. Sú ideálnym predmetom pre prichytenie na odev. Pri tomto druhu odznaku stačí spraviť do odevu len jednu dierku a z druhej strany prichytiť dodaným "motýlikom".

odznak otvarac magnet white.png

Otvárače

56mm
Otvárače na fľaše sa v poslednej dobe stáli veľkým hitom. Ide o celokovové produkty s otváračom na fľaše a magnetom. Svoje využitie majú hlavne ako reklamný predmet pre reštaurácie či bary. Miesto si však nájdu aj na vašej chladničke.

Máte záujem o naše služby?

Mám záujem o služby a chcem ponuku s cenovou kalkuláciou.