O nás

Kto sme

Agentúra Grafitek.sk

Meníme nápady na funkčné online riešenia. Od tvorby webstránok, cez ich správu a servis, až po optimalizáciu pre vyhľadávače (SEO). Prinášame stabilitu a bezpečnosť vašich biznis aktivít v online svete.

Naše smerovanie

Vízia

Dobrých riešení je veľa. Rozdiel medzi dobrým a skvelým je v zmysle pre detail a vo funkčnosti. Vďaka našej práci sa z dobrých riešení stávajú skvelé. Pomáhame s orientáciou a úspechom v online svete.

Zameranie

Tvoríme webstránky a e-shopy, ktoré prispôsobujeme skutočným potrebám ich užívateľov. Dlhodobo úspešné projekty si zároveň vyžadujú pravidelnú starostlivosť i podporu. Optimalizujeme so zmyslom pre detail.

Poslanie

Agentúra Grafitek.sk mení nápady na funkčné online riešenia. Od tvorby webstránok, cez ich správu a servis, až po optimalizáciu pre vyhľadávače (SEO). Prinášame stabilitu a bezpečnosť vašich biznis aktivít v online svete.

Naše začiatky

Spoločnosť Grafitek.sk s.r.o. vznikla v septembri 2011. Formovanie a príbeh našej značky sa začali písať oveľa skôr – už v roku 2005. Nasledujúce roky sme sa venovali reklamným, inzertným a propagačným činnostiam – grafickým prácam.

V roku 2009 sme do nášho portfólia služieb pridali tvorbu webstránok a sadzbu tlačovín. Časom sme tieto aktivity rozšírili o kopírovacie služby, predaj tonerov, servis tlačiarní a grafické práce. Vzhľadom na narastajúci dopyt a napredovanie v podnikaní, sme sa rozhodli pre prechod zo živnosti na podnikanie formou s.r.o., čo zároveň bolo aj strategickým krokom.

Hodnoty, ktorými sa riadime

Jednoduchosť

VÝZVA:
Rob jednoducho a precízne. Zo zložitých riešení robíme riešenia jednoduché. Vnášame prvky originality a použiteľnosti.
#jednoduchoaprecizne

Dôslednosť

VÝZVA:
Sústreď sa na detaily. Naša pozornosť je zameraná k zmyslu pre detail. Všetky projekty dôsledne doťahujeme do konca.
#zmyselpredetail

Starostlivosť

VÝZVA:
Zabezpečuj starostlivosť a podporu. Staráme sa o spoločné napredovanie nielen pri projektoch. Váš úspech je náš úspech.
#spolocnenapredovanie

Napredovanie

Čas a doba pokročili, klienti si vyžadovali nové, efektívnejšie a originálne riešenia – že najmä v online priestore. Preto sme v roku 2017 prišli na trh s ďalšími službami v oblasti online marketingu – správa Facebook stránok, Google reklamných kampaní i Facebook reklamných kampaní.

SEO – optimalizácia webstránky pre vyhľadávače. Rozšírenie o túto službu sme priniesli v roku 2018. Hľadali sme spôsoby, ako vieme posunúť webstránky našich klientov na popredné miesta vo vyhľadávačoch bez nutnosti platenej reklamy.

V roku 2019 sme sa rozhodli zjednodušiť portfólio služieb. Chceme prinášať na trh len tie najpotrebnejšie a najkvalitnejšie služby, ktoré klient potrebuje pre napredovanie svojho podnikania v online svete.

Meníme nápady na funkčné online riešenia

Dobrých riešení je veľa. Rozdiel medzi dobrým a skvelým je v zmysle pre detail a vo funkčnosti. Vďaka našej práci sa z dobrých riešení stávajú skvelé. Pomáhame s orientáciou a úspechom v online svete. Zaujal Vás náš príbeh a naše služby? Vyžiadajte si ponuku na tomto odkaze a poďme spoločne premeniť nápady na funkčné online riešenia.

Naši spokojní klienti

blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank

Máte záujem o naše služby?

Kontaktujte nás a spoločne prekonzultujeme vaše predstavy.